18.119.113.66

Rejs na dorsza

Wszystkich sympatyków ekstremalnego wędkowania na pełnym morzu międzyzakładowa Solidarność GMMP Gliwice zaprasza 5-7 maja 2017 do Ustki na pierwszy „Rejs na dorsza”. W programie przejazd w obie strony, nocleg z wyżywieniem oraz całodzienny rejs kutrem wędkarskim na połów dorsza.

Wyjazd z Gliwic w piątek 5 maja o godz. 8 z parkingu przy bramie G-1. Po przybyciu do Ustki i zakwaterowaniu czas wolny. Następnego dnia (sobota 6 maja) koło godz. 3 wyruszy na morze kuter wędkarski, na ok. 15 godzinny rejs – czyli w praktyce całodzienny – w poszukiwaniu bałtyckiego dorsza. Na miejscu będzie możliwość wypożyczenia sprzętu wędkarskiego. Wyjazd do Gliwic planowany jest w niedzielę 7 maja około godz. 10.

Koszt wyjazdu 250 zł od osoby pokrywa część wydatków na przejazd do Ustki i z powrotem, nocleg oraz ubezpieczenie. Opłatę za rejs kutrem ponosi w całości międzyzakładowa Solidarność. Zapisy wraz z pełną wpłatą przyjmowane są w związkowej siedzibie (budynek G-5, parter, tel. wew. 19209 lub 17333) codziennie w godz. 7.25-15.35 do 20 kwietnia 2017 lub wyczerpania miejsc (12, tyle właśnie stanowisk wędkarskich jest na kutrze). Tam można również uzyskać wszelkie dodatkowe informacje dotyczące wędkarskiego wyjazdu na dorsza.

Uwaga: „Rejs na dorsza” organizowany jest tylko i wyłącznie dla związkowców NSZZ Solidarność GMMP Gliwice.