3.142.98.153

Ubezpieczenia z rabatem

Związkowcy posiadający elektroniczną legitymację NSZZ Solidarność mogą otrzymać 10 proc. zniżki na ubezpieczenia w PZU w ramach programu „Klub PZU Pomoc dla NSZZ Solidarność”.

Aby skorzystać z tego programu wystarczy wypełnić internetowy formularz przystąpienia do Klubu PZU dla NSZZ Solidarność i otrzymać numer wirtualnej karty klubowej, po czym udać się do agenta PZU SA i przed zawarciem umowy ubezpieczenia podać numer PESEL i numer wirtualnej karty PZU. Agent sprawdzi uprawnienia do zniżki. Po pozytywnej weryfikacji udzieli zniżki. Związkowa zniżka przysługuje na ubezpieczenia:
• PZU Auto: AC, OC, NNW Max;
• PZU Dom;
• PZU NNW – ogólne, umowy indywidualne i rodzinne;
• PZU Gospodarstwo Rolne: Obowiązkowe ubezpieczenie budynków, OC Rolnika, Mienie ruchome, NNW Rolnika;
• PZU Wojażer.
Zniżka dotyczy wyłącznie umów z rocznym okresem ubezpieczenia, za wyjątkiem ubezpieczenia PZU Wojażer, które może być zawarte na okresy krótsze. Jednocześnie należy mieć na uwadze, że z tytułu posiadania Karty PZU Pomoc przysługuje tylko jedna zniżka w ramach jednej umowy ubezpieczenia.

Poza tym członkom Klubu PZU dla NSZZ Solidarność przysługuje cały pakiet dodatkowych benefitów, obejmujący m.in. sprawdzenie przez ekspertów Pomoc Non Stop wybranego używanego samochodu przed jego kupnem; skorzystania z bezpłatnej pomocy przy sprzedaży auta; rabaty na zakupy spożywcze on-line (45 zł za pierwsze zakupy za min.150 zł), torty (7 proc. rabatu), meble (10 proc. rabatu), okna dachowe Fakro (10 proc.) czy też pakiety nauki języków obcych Lerni (35 proc.).

Szczegółowa oferta Klubu PZU dla NSZZ Solidarność dostępna jest pod adresem: https://klubpzupomoc.pzu.pl/nszz-solidarnosc.