Nawigacja

Aktualnie online

-> Gości online: 3

-> Użytkowników online: 0

-> Łącznie użytkowników: 60
-> Najnowszy użytkownik: wojtek

Ostatnie artykuły

Polecamy

Tygodnik Sląsko Dąbrowski

Tygodnik Solidarność

Krewniacy

Grosik

Fundacja Kolosy

Zobacz statystyki

Twój adres IP

18.207.160.97

Ostatnie zdjęcie

Przetłumacz stronę


Losowe zdjęcie

Najczęściej czytane

Najchętniej pobierane

Powitanie

Legitymacja wielu korzyści

Legitymacja wielu korzyści

Wymierne korzyści finansowe przynosi posiadanie elektronicznej legitymacji związkowej NSZZ Solidarność. Od ponad dwóch lat mające ją osoby mogą skorzystać z rabatów na stacjach Lotos, a od lipca 2019 także z 10 proc. zniżki na ubezpieczenia w ramach programu „Klub PZU Pomoc dla NSZZ Solidarność” (który też – ciekawostka – jednocześnie zapewnia promocyjne ceny na wybrane produkty AGD marki Philips).

Ponadto legitymacja związkowa NSZZ Solidarność upoważnia członka Związku do korzystania z wielu zniżek i rabatów w ramach programu lojalnościowego „Razem więcej” – m.in. przy zakupie biletów do kina (Cinema City. Planet Cinema Zabrze), teatru, parku rozrywki czy też chorzowskiego ZOO oraz na imprezy sportowe i rekreacyjne.

Dzięki legitymacji Solidarności można taniej nabyć karty sportowe FitProfit i Fit Sport, dostać zniżkę do szkoły pływania Neptun, parku wodnego w Tarnowskich Górach, do klubów fitness oraz wielu innych placówek.

Pełen wykaz miejsc, placówek, wydarzeń kulturalnych oraz imprez sportowych i rekreacyjnych objętych rabatami dla posiadaczy elektronicznej legitymacji związkowej jest dostępny na stronie internetowej naszej międzyzakładowej Solidarności Stellantis Gliwice oraz związkowej grupie na FB.

Elektroniczną legitymację związkową można wyrobić codziennie w siedzibie naszej międzyzakładowej NSZZ Solidarność Stellantis Gliwice (budynek G-5, parter). Wystarczy tylko złożyć odpowiedni wniosek (dostępny na miejscu) i poczekać na sms’a, że legitymacja jest do odebrania.

Przy czym możliwe do uzyskania oszczędności rabatowe są kilka razy większe niż wynosi związkowa składka... Słowem czysty zysk, gdyż pracownicy zorganizowani w NSZZ Solidarność mają nie tylko lepiej, ale często także taniej.


Poleć tego news'a
Podziel się z innymi: Facebook Google Live Reddit StumbleUpon Tweet This Yahoo
HTML:
Facebook - Lubię To:


Wygenerowano w sekund: 0.06
7,019,445 unikalne wizyty