18.209.31.38

Ze związkową zniżką do Energylandii

Jeszcze tylko kilka dni – do piątku 15 lipca 2022 (lub wyczerpania zapasów, które nie są nieograniczone) – można w siedzibie naszej międzyzakładowej Solidarności Stellantis Gliwice (budynek G-5, parter) nabyć tańsze związkowe bilety do parku rozrywki Energylandia w Zatorze. Same bilety ważne są do końca obecnego sezonu – czyli do niedzieli 30 października 2022 – a zatem przez całe szkolne wakacje oraz przerwę urlopową w naszym zakładzie, z weekendami włącznie.
Związkowe bilety dla osób dorosłych kosztują 129 zł, czyli o 40 zł taniej niż wynosi normalna cena w kasie (169 zł), natomiast dla dzieci od 3 do 12 lat – 84 zł (normalnie dzieci w wieku powyżej 3 lat mierzące do 140 cm wzrostu płacą 109 zł, zaś wyższe – 169 zł, tak jak dorośli). Dzieci do 3 lat wchodzą do Energylandii za złotówkę.
Całodzienny związkowy bilet obejmuje bez limitów wszystkie atrakcje Energylandii: roller-costery, karuzele, kina, widowiska, pokazy, strefę dziecięcą, strefę familijną czy Water Park. W cenie biletu nie ma jedynie automatów do gier obsługiwanych żetonami oraz wszelkich usług gastronomicznych, pamiątek i zakupów w sklepach.
Związkowe bilety można realizować w dowolnie wybranym przez siebie terminie, dlatego też dojazd do Zatora każdy zapewnia we własnym zakresie. Co ważne, tańsze bilety mogą nabywać jedynie związkowcy NSZZ Solidarność Stellantis Gliwice dla siebie i swoich rodzin.