3.237.232.196

Dzień Kobiet ze związkowym upominkiem

Tradycyjnie nie tylko gorąco i serdeczne życzenia, ale także związkowy upominek z okazji Dnia Kobiet czeka od 8 marca w naszej w związkowej siedzibie na przedstawicielki ładniejszej połowy ludzkości należące do międzyzakładowej NSZZ Solidarność Stellantis Gliwice. Podobnie jak w latach ubiegłych upominek ma postać bonu do realizacji w największej w naszym kraju sieci drogerii oraz – zastępujący kwiaty – słodkiego dodatku do tego bonu.
Bony upominkowe są ważne przez rok – do końca lutego 2023, co sprawia, że pozwalają nabyć kosmetyki zarówno indywidualnie dobrane przez każdą z pań, ale również starannie (bez presji czasu) przemyślane i wybrane. Bony oraz słodycze można odbierać w siedzibie międzyzakładowej Solidarności Stellantis Gliwice (budynek G-5, parter) od wtorku 8 marca 2022.