34.228.240.6

Dwa bilety

Bilety wstępu upoważniające do udziału w związkowym pikniku można już nabywać w siedzibie międzyzakładowej Solidarności GMMP Gliwice (budynek G-5, parter). Zapewniają one nie tylko doskonałą zabawę przy muzyce i kabaretowych skeczach, ale również ciepłe posiłki oraz zimne napoje.

Cena biletu wstępu dla osoby dorosłej wynosi 25 zł, natomiast bilety dla dzieci są bezpłatne – gdyż związkowy piknik jest także zabawą z okazji Dnia Dziecka Trzeba jednak swoją pociechę zapisać na listę uczestników.

Dorośli w ramach biletu mają zapewnione trzy ciepłe posiłki (żurek, pierś z kurczaka oraz kiełbasę lub krupniok – do wyboru – z grilla) oraz trzy napoje, zasadniczo otrzymane na bazie słodu jęczmiennego i chmielu, lecz z możliwością wymiany na różne bezalkoholowe. Bilet dziecięcy zapewnia natomiast otrzymanie na ciepło: frytek, nugetsów, piersi z kurczaka oraz dwóch napojów chłodzących, rzecz jasna tylko bezalkoholowych. Ale nie bez wyboru – będą bowiem zarówno gazowane, jak i nie gazowane.

Uwaga: dojazd do zabrzańskiego Śląskiego Rancho (ul. Webera 18) – podobnie jak powrót – każdy uczestnik zapewnia sobie we własnym zakresie.

Związkowy piknik organizowany jest tylko i wyłącznie dla związkowców NSZZ Solidarność GMMP Gliwice oraz ich rodzin.