18.118.200.136

Zaprasza Multikino

Cały czas związkowcy Solidarności GMMP Gliwice mogą kupować kupony-bilety do Multikina w promocyjnej cenie 15 zł (film 2D) oraz 19 zł (film 3D) za jeden. Bilety-kupony upoważniają do obejrzenia dowolnie wybranego filmu w każdy dzień tygodnia, czyli także w weekendy, gdy Multikino w sprzedaży kasowej ma zdecydowanie wyższe ceny – 25-26 zł na film 2D oraz 27-28 zł na film 3D. Oznacza to, że będąc związkowcem Solidarności można w weekend kupić trzy bilety na film 2D taniej niż w kasie dwa!

W tygodniu (poniedziałek-czwartek) ceny biletów w kasie Multikina są nieco niższe i wynoszą odpowiednio 23 zł i 26 zł, co nie zmienia faktu, że dzięki związkowej zniżce nadal trzy bilety na film 2D można kupić w cenie dwóch. Co ważne kupony-bilety umożliwiają obejrzenie wybranego filmu w dowolnym dniu nie tylko w Katowicach, Rybniku, Tychach i Zabrzu, ale praktycznie w każdym z kin sieci Multikino na terenie kraju.

Kupony-bilety do Multikina można kupić codziennie w godz. 7.25-15.50 w siedzibie międzyzakładowej Solidarności (budynek G-5, parter). Jako, że liczba kuponów-biletów nie jest limitowana nie ma żadnych zapisów. Kupony-bilety są w ciągłej sprzedaży, zaś każdy związkowiec Solidarności GMMP Gliwice może nabyć je w dowolnej ilości. Dla siebie i rodziny.