52.91.255.225

PAKIETY DO WYBORU

Cztery pakiety ochrony prawnej oferowanej przez CDO24 mają obecnie do wyboru związkowcy Solidarności GMMP. Tym samym możliwe jest dopasowanie oczekiwanej pomocy prawnej do indywidualnych potrzeb, zwłaszcza, że wszystkie pakiety są z segmentu premium.

Cały czas bezpłatnie członkowie międzyzakładowej Solidarności korzystać mogą z pakietu Premium – wystarczy tylko odebrać darmową związkową kartę CDO24. Pakiet Premium zapewnia ochronę prawną w ponad dwudziestu przypadkach (ich pełną listę można otrzymać w siedzibie Solidarności GMMP, budynek G-5, parter) obejmujących m.in. kolizje i wypadki komunikacyjne, uszkodzenia mienia dokonane przez osoby trzecie, szkody spowodowane powodzią oraz skutkami błędów medycznych (lekarskich), sprawy związane z zakresem władzy rodzicielskiej i obowiązkiem alimentacyjnym, prawo testamentowe oraz dziedziczenie, procedur i aspektów postępowań komorniczych. W ramach pakietu Premium można skorzystać z dziesięciu porad prawnych w trakcie umowy trwającej do końca października 2014.

Porady prawne bez żadnego limitu można natomiast uzyskać, korzystając z pakietu Premium Plus, który ma również powiększony zakres ochrony prawnej o dodatkowe siedemnaście przypadków z zakresu praw konsumenckich, majątkowych oraz małżeńskich. Za korzystanie przez rok z pakietu Premium Plus trzeba dopłacić jednorazowo 35 zł. Zmiana pakietu z Premium na Premium Plus możliwa jest przy tym w trakcie trwania umowy, gdy np. wyczerpiemy limit dziesięciu darmowych porad.

Podobnie jak w latach ubiegłych możliwe jest objęcie ochroną prawną członków najbliższej rodziny (współmałżonek, dzieci, rodzice lub teściowie, w sumie jednak maksymalnie pięć osób). Koszt – niezależnie od liczby osób objętych ochroną – 40 zł rocznie w przypadku pakietu Premium Rodzinny lub 75 zł rocznie, gdy w grę wchodzi Premium Plus Rodzinny (przy wcześniejszym wykupieniu pakietu Premium Plus będzie to 40 zł). Zakres ochrony pakietów rodzinnych jest dokładnie taki sam, jak indywidualnych.

Wszystkie związkowe pakiety obejmują opcję CDO-Moto, upoważniającą do bezpłatnego samochodu zastępczego w przypadku uszkodzenia auta, wypadku lub kolizji, do której doszło nie z winy kierującego oraz możliwości skorzystania z bezpłatnej infolinii (0-801-003-138).

Dodatkowe informacje dotyczące ochrony prawnej CDO24 można uzyskać w siedzibie międzyzakładowej Solidarności.