18.222.119.148

32. URODZINY SOLIDARNOŚCI

8 września na Stadionie Miejskim w Jastrzębiu Zdroju odbędzie się koncert urodzinowy. W jego trakcie na scenie pojawi się The Blues Experience i Kabaret Młodych Panów, a gwiazdą wieczoru będzie zespół Dżem. Wiceprzewodnicząca śląsko-dąbrowskiej Solidarności Justyna Latos podkreśla, że wzorem ubiegłego roku impreza będzie miała charakter festynu rodzinnego, wesołego i pełnego dobrej zabawy. - Taka formuła została w ubiegłym roku bardzo dobrze przyjęta przez wszystkich, więc chcielibyśmy ją kontynuować - mówi. - Te obchody są skierowane do zwykłych ludzi, którzy będą się cieszyć z tego, co udało nam się osiągnąć 3 września 1980 roku. Wszyscy, którzy czują się związani z Solidarnością, mogą przyjść - dodaje Dominik Kolorz.

Justyna Latos zapewnia, że podobnie jak w ubiegłym roku organizatorzy przygotowali mnóstwo dodatkowych atrakcji. Jedną z nich będzie konkurs Tygodnika Śląsko-Dąbrowskiego. Na zwycięzców czekają bardzo atrakcyjne nagrody. Do udziału w konkursie uprawniają karnety rozprowadzane przez komisje zakładowe i Zarząd Regionu Śląsko-Dąbrowskiego NSZZ Solidarność (tu możesz pobrać regulamin konkursu).

To jednak nie wszystko, podczas imprezy będzie możliwość porozmawiania z pracownikami z działu rozwoju śląsko-dąbrowskiej Solidarności. Organizatorzy związkowi podpowiedzą w jaki sposób można założyć związek zawodowy i dlaczego warto to zrobić oraz przekażą materiały na ten temat. Przy specjalnych stolikach promocyjnych będą też dostępni związkowi prawnicy, służący poradami z zakresu prawa pracy.

8 września, Jastrzębie-Zdrój, Stadion Miejski.

16.00 - Otwarcie pikniku z okazji 32. urodzin NSZZ Solidarność

17.00 - Początek koncertu. Wystąpią The Blues Experience, Kabaret Młodych Panów i Dżem.

22.00 - Pokaz sztucznych ogni.

[źródło:] Zarząd Regionu Śląsko-Dąbrowskiego NSZZ Solidarność